Országos Zsinórlabda Diákolimpia - Kecskemét

Írta : | Ekkor : 2016, 6, 7

Iskolánk csapata a május 30-án tartott Zsinórlabda Diákolimpia országos döntőjében nagy küzdelemben a negyedik helyen végzett.

Csapattagok:
Szabó Attila,
Szabó Norbert,
Vadász Emma,
Czudar Dominika,
Csorba Dávid,
Horváth Attila,
Varga Krisztofer,
Kósa Bálint.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!


Gyógypedagógiai Intézmények Fővárosi Kulturális Fesztiválja

Írta : | Ekkor : 2016, 6, 7

A 2016. május 25-én megtartott kulturális fesztiválon iskolánk tanulói ARANY fokozatot nyertek a következő kategóriákban:

Dramatikus játék kategóriában a KÖRÍV színjátszó csoport. A csoport tagjai:
Pozsár Elizabet,
Sinkó Renáta,
Radóczi Gabriella,
Ferencz Tünde,
Káli Viktória,
Mihácsi Szebasztián,
Rossol Márkó,
Farkas Sándor,
Kósa Bálint,
Nagy Patrik,
Csorba Dávid,
Bakk József.

Ének-zene kategóriában Sinkó Renáta, Radóczi Gabriella és Szabó Szebasztián.

Vers- és prózamondás kategóriában Rossol Márkó.

Gratulálunk a gyerekeknek, és köszönjük felkészítő tanáraiknak - László Irénnek és Tóth Zoltánnak.


Gyöngyhalászat Tehetséggondozó Verseny Országos Döntő

Írta : | Ekkor : 2016, 6, 7

Iskolánk képviseletében tanulóink a Gyöngyhalászat Tehetséggondozó Verseny országos döntőjében - 2016. május 27-én - rendkívüli sikereket értek el:

Kósa Bálint - országos 1. helyezés - természetismeret tantárgyból;
Rossol Márkó - országos 1. helyezés - matematika tantárgyból;
Feiks Attila - országos 3. helyezés - magyar nyelv és irodalom tantárgyból.

Köszönjük a felkészítést, és gratulálunk a sikeres szerepléshez!


XXXII. Koncz Dezső Tanulmányi Verseny Országos Döntő

Írta : | Ekkor : 2016, 6, 7

Iskolánk csapat a Koncz Dezső Tanulmányi Verseny hódmezővásárhelyi országos döntőjén - május 26-27-én - ötödik helyezést ért el. A csapat tagjai:

Huszka Margit,
Matuska Anikó,
Vámos Réka,
Kopcsándy Kristóf,
Szabó Gyula,
Vakály Balázs.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!


Gyöngyhalászat Tehetséggondozó Verseny

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

A Gyöngyhalászat Tehetséggondozó Verseny országos döntőjébe 4 tanulónk jutott be. Nekik drukkolhatunk május 27-én, a verseny döntőjében:

Kósa Bálint - természetismeret,
Rossol Márkó - matematika,
Vadász Emma - magyar,
Feiks Attila - magyar.


Budapesti Atlétikai Diákolimpia

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

Május 3-án rendezték az atlétika diákolimpia budapesti fordulóját.
Aranyérmeseink:
Czudar Dominika - távolugrás,
Farkas Attila - 1500 méter síkfutás,
Szabó Attila - 400 méter síkfutás.

Ezüstérmesek:
Kabai Sándor - magasugrás,
Kósa Bálint - 100 méter síkfutás, távolugrás,
Horváth Tímea - 100 méter síkfutás,
Czudar Dominika - 200 méter síkfutás,
svéd váltó: Szabó Norbert,Farkas Attila, Varga Krisztofer, Kósa Bálint.

Bronzérmesek:
Szabó Norbert - távolugrás,
Varga Krisztofer - 800 méter síkfutás,
Pozsár Elizabet - kislabdahajítás,
Varga Krisztofer - kislabdahajítás.

Aranyérmeseink az országos fordulón - Zánkán is megmérettetik magukat felkészítő tanáruk, Farkas János kíséretében.


Budapesti Labdarúgó Bajnokság

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

2016. április 26-án Csillebércen rendezett labdarúgó bajnokságon "A" csapatunk második helyezett lett. Csapattagok:
Kósa Bálint,
Pully Róbert,
Szabó Attila,
Ferencz Krisztián,
Varga Krisztofer,
Farkas Attila,
Szabó Norbert,
Kabai Sándor.

A csapatot Farkas János készítette fel a versenyre.


FODISZ Regionális Zsinórlabda Diákolimpia

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

A zsinórlabda diákolimpia regionális fordulójában (Budapest - Pest Megye - Komárom-Esztergom Megye) - április 22-én - iskolánk csapata MÁSODIK HELYEZÉST ért el.
A csapat tagjai:

Pozsár Elizabet,
Sinkó Renáta,
Horváth Tímea,
Nagy Patrik,
Szabó Norbert,
Horváth Attila,
Kósa Bálint,
Szabó Attila,
Farkas Attila,
Varga Krisztofer.

Sok sikert kívánunk az országos versenyhez, melyet 2016. május 30-án rendeznek Kecskeméten!


FODISZ Diákolimpia Terematlétika Országos Döntő - Mór

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

A március 5-én Móron megrendezett terematlétika országos döntőn a következő sikerek születtek:

Egri Karina - medicinlabda dobás 1. hely, kislabda hajítás 2. hely, országos összetett 3. hely.

Varga Krisztofer országos összetett 3. helyezett lett.

Felkészítő tanáruk Farkas János.


XLI. Országos Komplex Tanulmányi Verseny

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

A tanulmányi verseny budapesti fordulójában - április 5-én - csapatunk budapesti ELSŐ HELYEZÉST ért el. Csapatunk tagjai:

Sziráki Norbert,
Csorba Dávid,
Kósa Bálint,
Rossol Márkó.

Felkészítésükben részt vettek: B. Nagy Zoltánné, Szilák Edit, Szabó György, Rajkainé Berei Erika, Mórocz Katalin.

Az országos versenyt 2016. június 3-4-én rendezik Dunaújvárosban.

További sikeres szereplést kívánunk!


XXXII. Koncz Dezső Tanulmányi Verseny Budapesti forduló

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

Iskolánk csapat a Koncz Dezső Tanulmányi Verseny regionális válogatóján - április 4-én - második helyezést ért el. A csapat tagjai:

Huszka Margit,
Matuska Anikó,
Vámos Réka,
Kopcsándy Kristóf,
Szabó Gyula,
Vakály Balázs.

Felkészítő tanáraik: Orlovácz Edit, a foglalkoztató tagozatos munkaközösség tagjai, Farkas János és Farkas-Szállási Diána.

Az országos verseny 2016. május 27-28-án kerül megrendezésre Hódmezővásárhelyen.


Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő

Írta : | Ekkor : 2016, 5, 12

Iskolánk képviseletében a 2016. március 10-én Gödöllőn megrendezett országos döntőben tanulóink remek eredményeket értek el.
Barkóczi Boglárka országos 2. helyezést ért el,
Murzsa Norbert országos 5. helyezést ért el,
Csorba Dávid, Botló Csaba, Vadász Emma országos 7. helyen végeztek.
Felkészítő tanáruk Farkas János tanár úr.
Gratulálunk a szép eredményekhez!


Terematlétika Országos Bajnokság

Írta : | Ekkor : 2015, 4, 29

Iskolánk tanulói remekül szerepeltek az április 24-én Gyöngyösön rendezett Országos Terematlétika Diákolimpián.
Andrási Gábriel (3. osztályos tanulónk) országos összetett első helyezése mellett távolugrásban országos 3., medicinlabda dobásban országos bajnok lett.
Pully Róbert (szintén 3. osztályos tanulónk) 30 méteres síkfutásban ért el országos első helyezést, valamint medicinlabda dobásban Gábriel mögött a második helyen végzett.
A megyék közti csapatversenyt Budapest nyerte, a csapat tagjai között Andrási Gábriel és Pully Róbert szerepelt.
Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak!


Asztalitenisz országos bajnokság

Írta : | Ekkor : 2015, 4, 1

A hétvégén Gödöllőn megrendezésre került ORSZÁGOS ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIÁN iskolánk tanulói ismét remekül szerepeltek:

Barkóczi Boglárka országos 2. helyezést ért el,
Balogh Vanessza országos 3. helyezést ért el,
Farkas Attila pedig országos 6. helyezett lett.

Felkészítő tanáruk Farkas János tanár úr.


Komplex tanulmányi verseny győztes csapata

Írta : | Ekkor : 2015, 4, 1

Iskolánk csapata a XL. Komplex Tanulmányi Verseny budapesti fordulóján ELSŐ HELYEZÉST ért el.
A versenyzők:
Kósa Bálint
Sziráki Norbert
Szabó Attila
Farkas Attila
Felkészítő tanárok:
B. Nagy Zoltánné
Szilák Edit
Lászlóné Pfeifer Éva
Szilasi Veronika.
Az országos verseny május végén kerül megrendezésre Székesfehérváron.


Csepeli Művészeti Szemle

Írta : | Ekkor : 2015, 3, 27

Iskolánk képviseletében a "KÖRÍV GYERMEKSZÍNJÁTSZÓ CSOPORT" a Csepeli Művészeti Szemlén - báb- és színjátszó kategóriában KIEMELT ARANY minősítést ért el.


Koncz Dezső tanulmányi verseny

Írta : | Ekkor : 2015, 3, 27

Iskolánk csapat a XXXI. Koncz Dezső Országos Komplex Tanulmányi Verseny fővárosi fordulóján harmadik helyezést ért el. A csapat tagjai:
Huszka Margit
Simon Vivien
Matuska Anikó
Vámos Réka
Kopcsándy Kristóf
Szabó Gyula
A felkészítő tanárok:
Orlovácz Edit
Szilasi Veronika
Szilágyiné Oláh Ágnes
Gratulálunk!


Hit- és erkölcstan egyházi tájékoztatók időpontjai

Írta : | Ekkor : 2015, 3, 27

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy az iskolai hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatos egyházi tájékoztatást a következő helyszíneken és időpontokban tartják az államilag elismert egyházak képviselői: • Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola (1215 Budapest, Vágóhíd u. 68.) 2015. február 16. (hétfő) 17 óra • Karácsony Sándor Általános Iskola (1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc u. 106/108.) 2015. február 23. (hétfő) 17 óra • Herman Ottó Általános Iskola (1214 Budapest, Dr. Koncz János tér 1.) 2015. március 2. (hétfő) 17 óra • Eötvös József Általános Iskola (1213 Budapest, Szent István út 232.) 2015. március 9. (hétfő) 17 óra